Akyurt Süpermarket’in 1 Şubat 2010 tarihinden itibaren Mamak Yeşilbayır’da sizlere hizmet veren şubesi kısa süreli yenilenme çalışmalarından sonra 30 Temmuz Cumartesi günü tekrar hizmete girdi. Açılışta Akyurt Süpermarket AŞ. Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Akyurt ailesinin en geniş üyeleri olan müşterilerilerimiz Akyurt Süpermarketi bu özel günde yalnız bırakmadı.

Sıcak havaya rağmen açılış organizasyonun başladığı saatlerden kapanış anına kadar mağazamıza yoğun ilgi gösteren müşterilerimiz mağazamızın tadilat süresince lokasyonda eksikliğinin hissedildiğini ve Yeşilbayır şubesinin bölge için ne denli önemli olduğunu konusunda iyi eleştirileri ve teşekkürlerini takım arkadaşlarımıza ileterek bizleri gururlandırdılar.

2016 yılı takvimini dolu dolu geçiren Akyurt, yeni konsept uygulamalarına devam ediyor. Her yenilenen ve açılan mağaza ile heyecanına heyecan katan Akyurt ailesi, alınan olumlu geri dönüşler sayesinde gelecek için daha da sabırsızlanıyor ve tüm kalbiyle değişimin gücüne inanıyor. Tüm departman ve çalışanlarıyla projeyi inançla destekleyen Akyurt ailesi, büyük başarıların hakemliğini yapan ve doğru karar vermemizi sağlayan müşterilerimizinde desteği ile daha çok çalışmaya ve sizlere kaliteli hizmet sunmaya ilk günkü heyecanıyla beraber devam edecek.

3C2A8002

3C2A7982

3C2A7995

3C2A7966