odul1
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara’nın Başkent oluşunun 88. Yıldönümü onuruna geniş katılımlı bir resepsiyon düzenledi. Başkan Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek’in ev sahipliğinde Sheraton Oteli’nde düzenlenen resepsiyonda Ankara’ya eserleri, hizmetleri ve girişimleriyle değer katan, Ankara’nın marka değerini yükselten kişi, kurum ve kuruluşlara çabalarından dolayı “Seğmen Büyük Ödülleri” verildi. Geçen yıl ilki verilen bu yıl da Ankara Valiliği, ATO, ASO gibi sivil toplum örgütlerinin görüşleri alınarak, meclis üyeleri ve belediye bürokratları tarafından yapılan değerlendirme sonucu belirlenen Ankara’nın marka değerini yükselten, Ankara’ya değer katan hayırsever, şirket, kamu kurumu, Ankaralı başarılı iş adamı, sanatçı, gazeteci, sporcu ve bilim adamı gibi önde gelen isimlerine ödülleri verildi. Farklı kategorilerde sahiplerini bulan “Seğmen Büyük Ödülüne” girişimcilik kategorisinde Akyurt Süpermarket Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uyanık layık görüldü. Yılın girişimcisi ödülüne layık görülen Akyurt Süpermarket Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uyanık ödülünü Büyükşehir belediye Başkanı Melih Gökçek ten aldı. Akyurt Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uyanık yaptığı konuşmada “Bir Ankara’ lı olarak bu ödülü layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu dile getirerek Ankara ve ülkemize daha faydalı hizmetler ile katkıda bulunmaya devam edeceklerini almış olduğu bu girişimcilik ödülünün azim ve kararlılıklarını artırdığını belirtti.”

Farklı kategorilerde sahiplerini bulan “Seğmen Büyük Ödülüne” girişimcilik kategorisinde Akyurt Süpermarket Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uyanık layık görüldü. Yılın girişimcisi ödülüne layık görülen Akyurt Süpermarket Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uyanık ödülünü Büyükşehir belediye Başkanı Melih Gökçek ten aldı. Akyurt Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uyanık yaptığı konuşmada “Bir Ankara’ lı olarak bu ödülü layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu dile getirerek Ankara ve ülkemize daha faydalı hizmetler ile katkıda bulunmaya devam edeceklerini almış olduğu bu girişimcilik ödülünün azim ve kararlılıklarını artırdığını belirtti.”


odul2

 

Ankara Büyükşehir Belediyesinin aralıksız üç yıldır düzenlediği Büyük Ankara festivalinde 9 gün boyunca yüz binlerce başkentli ağırlandı. Üç yıldır halkın yoğun ilgi ve beğeniyle karşıladığı bu büyük organizasyona Ankara’nın önde gelen perakende zinciri Akyurt A.Ş. ‘ Sosyal Sorumluluk’ kampanyası çerçevesinde sponsorluğu ile tam destek vermektedir. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’in katılımıyla düzenlenen ödül töreninde, Akyurt Süpermarket A.Ş. Yönetim Kurul Başkan Yardımcısı Sayın Halil Uyanık’a ödülleri Sayın Gökçek tarafından takdim edildi.


odul3

 

Tüketiciye sunulan mal ve hizmetleri kıyaslayarak, test ederek ve ettirerek 1986’dan beri üyelerini bilinçlendirmeye devam eden Tüm TüketicileriKoruma Derneği (TTKD)’nin bu yılki çalışmaları sonucunda tüketiciler, Akyurt’u “Altın Marka” ödülü ile taçlandırdı.

“Altın Marka”nın yanı sıra gerekçeli Altın Marka Ödül Sertifikası ve marka oluşumuna emeği geçenlere verilen “Altın Adam Ödülü”, TTKD jürisi tarafından 15 Mart 2008 tarihinde İstanbul Olivium’da düzenlenen törenle Akyurt A.Ş. Yönetim Kurulu adına Ali Uyanık‘a takdim edildi.


odul4

 

Kariyer.net tarafından her yıl verilen İNSANA SAYGI ödülüne parakende alanında Akyurt Süpermarket A.Ş. layık görüldü. Bu yıl üçüncüsü verilen ödülü Akyurt Süpermarket İnsan Kaynakları Müdürü Gürol GÜRSES aldı. Ödül alan firmalar aday başvurularını yüzde yüz yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalardı.