akyurt_farki_1

 

 

Müşterilerimiz, mevsiminde en taze ve sağlıklı ürünlere Akyurt meyve-sebze reyonundan kolaylıkla ulaşabilir. Türkiye’nin en güvenilir meyve-sebze tedarikçilerinden gelen ürünlerimiz günlük olarak stoklanır ve siz müşterilerimize sunulur. Bozulmuş ya da bozulma ihtimali olan ürünler, müşteriye sunulmadan önce titizlikle ayıklanır. Reyonlarımız, hijyen standartlarına uygun bir şekilde hizmet verir. Vazgeçilmezlerinizdenolan meyve ve sebzeler, Akyurt güvencesi ve uygun fiyat avantajları ile siz müşterilerimizin mutfaklarına girer. Manav ustalarımız ve yardımcıları, meyve-sebze reyonlarında her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmek için hazır beklemektedir. Günlük ve taze ürünlerimizi, seçerek alabilir, güvenle tüketebilirsiniz.

akyurt_farki_2

akyurt_farki_3

 

 

Akyurt Süpermarketler et ürünleri, et entegre tesisimizde güvenli ve hijyenik koşullarda işlenir; mağazalarımızda müşterilerimizin beğenisine sunulur. Besleyici değeri yüksek ve lezzetli et çeşitlerimiz kasap ustalarımızın ve yardımcılarının gözardı etmediği yüksek hijyen koşullarında hazırlanır.  Et entegre tesisimiz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı ile veteriner hekim gözetiminde sıhhi şartlara uygun ve alanında uzman kişilerle hizmet vermektedir. Akyurt Et İşleme Tesisi yaptığı çalışmalar için gerekli tüm belgelere sahiptir ve düzenli olarak kontrollerini yaptırmaktadır. Dünya standartlarında gıda güvenliği ve helal gıda belgelerine sahiptir.

niss nis

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden alınan şarküteri ürünlerimiz siz müşterilerimizin beğenisine sunulur.  Şarküteri ustalarımız ve yardımcıları, ürünlerin bozulmaması için gerekli koşulların sağlanması ve en hijyenik şekilde sunulması için eğitilir. Tüm mağazalarımızda, şarküteri ürünlerinin muhafaza edilmesi için gerekli sıhhi ve fiziki ortam en yüksek koşullarda sağlanır.  Müşterilerimiz süt, peynir, kahvaltılık vs şarküteri ürününü geniş bir marka, kalite ve fiyat seçeneğinde tüm Akyurt mağazalarında bulabilir.


akyurt_farki_gurmella

 

 

Akyurt Süpermarketler unlu mamuller reyonunda sunduğu tüm ürünleri Gurmella markasıyla kendi unlu mamuller tesislerinde üretir. Ekmekten bazlamaya, kuru pastadan yaş pastaya, baklavadan şekerpareye çok geniş yelpazedeki ürün çeşitleri günlük ve taze olarak müşterilerimizin beğenisine sunulur. Unlu mamuller ustalarımız ve yardımcıları, ürünlerin imalatında ve sunumunda yüksek kalite ve hijyen standartlarını tutturmak için sürekli eğitilir.